• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

21.12.2017 R. LAUREACI PROJEKTU AKADEMIA AKTYWNEGO VARSAVIANISTY II. PODSUMOWANIE (CZERWIEC- GRUDZIEŃ 2017)

Uczniowie naszej szkoły, obok innych szkół warszawskich wzięli udział w projekcie „Akademia Aktywnego Varsavianisty II”. Program był realizowany przez Warszawski Magazyn Ilustrowany "Stolica" , Fundację Hereditas oraz dofinansowany ze środków Ministerstwa  Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Tematem projektu była rewitalizacja oraz kreowanie oblicza stolicy według własnej koncepcji. Projekt trwał od czerwca do grudnia 2017 roku. W tym czasie klasa 2 b wzięła udział w wykładach poświęconych rewitalizacji Warszawy oraz warsztatach terenowych w kompleksie dawnej Stalowni na warszawskiej Pradze przy ulicy Stalowej. Następnym etapem było przygotowanie własnych propozycji murali na ścianę jednego z budynków Stalowni. 

Klasa 2b została laureatem projektu. Za uczestnictwo i zaangażowanie otrzymaliśmy nagrodę finansową. Dnia 12 stycznia, w związku z otrzymaną nagrodą uczniowie wzięli udział w wyjściu integracyjnym do kina.

Uznanie komisji konkursowej zdobył projekt Wiktorii Kamińskiej . Uczennica została wyróżniona w konkursie otrzymując dyplom oraz nagrodę książkową.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z realizowanego przedsięwzięcia. W związku z tym, że projekt był rozciągnięty w czasie (czerwiec - grudzień 2017), zdjęcia przedstawiają wycieczkę do Stalowni - etap początkowy projektu (czerwiec 2017) oraz etap końcowy - przygotowane projekty murali przez uczniów klasy 2b, w tym projekt wyróżniony - autorstwa Wiktorii Kamińskiej. 

Szkolny koordynator projektu - p. Edyta Gałązka