• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-cc copy
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

11.02.2018 R. HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI U 18

Uczeń naszej szkoły Bartosz Chwała (kl. I BM) w ostatnią niedzielę zdobył tytuł wicemistrza Polski w biegu na 60 metrów przez płotki. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U 18 odbyły się w toruńskiej hali „Arena”. Reprezentujący klub UKS Sprint 2020 Warszawa zmagania rozpoczął od porannego biegu eliminacyjnego, który wygrał z czasem 8.11. W biegu finałowym do mety dobiegł z czasem 7.99 , dzięki czemu został srebrnym medalistą. Nie jest to jego pierwszy sukces, ale zdecydowanie największy w dotychczasowej 

lekkoatletycznej karierze.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!