• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-cc copy
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

Wycieczka 2018 II Hiszpania Niemcy Francja Włochy 25.04 – 05.05

 

 I dzień – 25.04.2019

Wyjazd z Polski o godz. 13.30 - przejazd do Niemiec.

 

 II dzień - 26.04 - Europa Park  

Przyjazd we wczesnych godzinach rannych do miejscowości Rust, zwiedzanie Europa Parku – drugiego najpopularniejszego parku rozrywki w Europie ( po paryskim Disneylandzie). W parku znajduje się wiele atrakcji charakteryzujących kraje europejskie m. in. : Niemcy, Francję, Szwajcarię, Włochy, Holandię, Rosję, Hiszpanię, Grecję, Portugalię, Anglię i państwa skandynawskie, co daje możliwość poznania ich kultury i tradycji. Zabawa do godzin popołudniowych.  Obiadokolacja i nocleg k/ Miluzy.                                           

 

III dzień- 27.04 - Lyon                                                          .                                             

Śniadanie, wyjazd do Lyonu, zwiedzanie ( 9 godzinny postój autokaru) część historyczna miasta wpisana na listę UNESCO; Grand Theatre, Katedra Saint Jean, Bazylika Notre Dame de Forviere, Bazylika Saint Martin d'Ainay. Obiadokolacja cd podróży autokarem do Carcassonne i do Hiszpanii .

 

IV dzień - 28.04 - Carcassonne, Costa Brava

Przyjazd rano Francji . Śniadanie kontynentalne z kawą i herbatą prowiantu biura.  Zwiedzanie Carcassonne - spacer po największym w Europie średniowiecznym kompleksie urbanistycznym. Przyjazd na Costa Brava do Tossa del  Mar,  zwiedzanie zabytkowej miejscowości z przepiękną panoramą na skaliste wybrzeże,  zakwaterowanie w hotelu Samba 3* w Lloret de Mar,  obiadokolacja, nocleg.

 

V dzień – 29.04  - Barcelona

Śniadanie,  wyjazd do Barcelony, zwiedzanie: Stadionu Klubowego FC BARCA - Camp Nou - wizyta na trybunach, w szatni gości, lożach komentatorów, muzeum FCB i w klubowym butiku, następnie Park Guell, Sagrada Familia, pomnik Krzysztofa Kolumba, Stary Port . Powrót do hotelu w Lloret, obiadokolacja, nocleg.

 

VI dzień – 30.04  -

Śniadanie, pobyt w Lloret, plażowanie, basen, zajęcia własne, obiadokolacja, nocleg.

 

VII dzień – 01.05 – Barcelona

Śniadanie, wyjazd do Barcelony, cd zwiedzania : Dzielnica Gotycka (Barri Gotic),spacer po Las Ramblas, Poble Espanyol -”Miasteczko hiszpańskie” zbudowane na wystawę EXPO ponad 100 budynków reprezentujących różne style architektoniczne z niemalże wszystkich wspólnot autonomicznych Hiszpanii m.in. place, kościoły, klasztory, a także stojące przy uroczych uliczkach i placach domy, w których mieszczą się warsztaty, sklepiki lub restauracje. Powrót na obiadokolację i nocleg do Lloret.

 

VIII dzień – 02.05 - Tossa del Mar, Figueres

Śniadanie, czas wolny, wykwaterowanie do godz. 12-00,  prowiant, wyjazd do Girony ( Starówka ), następie do  Figueres (zwiedzanie muzeum Salvadora Dali ), obiadokolacja we Francji. Dalsza nocna podróż na Lazurowe Wybrzeże.

 

IX dzień – 03.05 - Lazurowe Wybrzeże : Nicea , Monaco

Przyjazd na Lazurowe Wybrzeże we wczesnych godzinach rannych – ok.6.00-(postój autokaru – przerwa w pracy kierowców do do godz.16.00) - zwiedzanie Nicei (Promenada Anglików, Stare Miasto)-przejazd pociągiem do Monte Carlo – zwiedzanie Monaco  następnie do Menton – dalsza podróż autokarem ( po obowiązkowym postoju) do Włoch - obiadokolacja, nocleg w hotelu w Ligurii.

 

X dzień – 04.05 – Wenecja

Śniadanie,   Przyjazd rano ( śniadanie na parkingu) do Wenecji – 9 godzinny postój w terminalu Fusina. Przepłynięcie statkiem do Ponte Academia – zwiedzanie : Canale Grande, Plac św. Marka ze słynną Bazyliką, Pałac Dożów, Kampanila, spacer nad kanałami do Ponte Rialto. Czas wolny. Kolacja w pizzerii. Dalsza podróż do Polski przez przez Austrię, Czechy.

 

XI dzień – 05.05 – Czechy - Jaskinia Aragonitowa – powrót do Warszawy

Przyjazd do czeskiego uzdrowiska Teplice nad Bećvou – zwiedzanie jaskini Aragonitowej oraz najgłębszej Hranickiej przepaści w Czechach . Dalsza podróż do Warszawy. Powrót  w późnych godzinach popołudniowych .

 

Uwaga ! Zastrzegamy możliwość zmiany kolejności realizacji poszczególnych punktów programu

 

 

Cena  = 1.940-zł/os

 

(grupa min. 42 uczestników + 4 opiekunów nieodpłatnie )

 

Cena obejmuje:                                                                                                          

- transport autokar lux z opłatami                                                                                 

- zakwaterowanie hotel sieciowy  Miluza ) -pokoje 2,3 os z łazienkami , w Hiszpanii i we Włoszech pokoje 2,3,4 os z łazienkami                                                    

- wyżywienie wg programu                                                                                                                     

- pilota na całą trasę – nie oprowadza w miejscach zastrzeżonych dla lokalnych przewodników                                                                                                     

- ubezpieczenie TU  Gothaer NNW ( do 10.000-zł/os )  i KL ( do 40.000-zł/os )   

- opłatę na TFG – obowiązkowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny                             

 

Cena nie obejmuje:                                                                                                         

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i innych kosztów programowych: statki, opłaty wjazdowe - chcek pointy, metro, pociągi i kolejki podmiejskie – ok. 120 Euro/os + 120 Kćs do rozliczenia z uczestnikami wg faktycznie poniesionych wydatków.