• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

21.09.2018 R. AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA

„Akcja –segregacja! 2x więcej, 2 x czyściej” to hasło jubileuszowej 25 edycji akcji „Sprzątanie świata” ogłaszanej przez fundację Nasza Ziemia. Tegoroczna edycja miała na celu promowanie wsparcia segregacji odpadów na terenach gmin.

Uczniowie klas I bm oraz III bm pod opieką wychowawców: A. Nazdrowicz i A. Dolińskiej czynnie uczestniczyli w akcji. Zgodnie z założeniami akcji obszar objęty działaniami to Lasek Bródnowski - rejon znajdujący się w najbliższym otoczeniu, na terenie lokalnej gminy.