• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

28.09.2018 R. INAUGURACJA III EDYCJI PROJEKTU „START-UP JUMP”

Nasza szkoła zakwalifikowała się do udziału w III edycji  programu rozwoju przedsiębiorczości młodzieży warszawskich szkół  „START-UP JUMP”. W związku z tym  dnia 28 września delegacja uczniów wraz z opiekunem uczestniczyła w konferencji inaugurującej ten program. Uroczystość odbyła się w Centrum Kreatywności. Organizatorzy projektu  dokonali podsumowania poprzedniej edycji programu i zapoznali nas  z założeniami bieżącej edycji.  Zaproszeni goście oraz młodzież podzieliła się refleksjami z udziału w programie.  Mieliśmy  również możliwość zapoznania się z  ofertą dla młodzieży przygotowaną przez Punkt Informacji Europejskiej oraz wysłuchania prezentacji firmy  „Piegi” z Inkubatora Centrum Kreatywności Targowa. 10 grudnia w ramach programu START-UP JUMP 14 uczniów naszej szkoły weźmie udział w warsztatach w Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

Koordynator: E. Gałązka