• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-cc copy
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

12.10.2018 R. ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

W dniu 12 października 2018 r o godz. 17.00 odbyła się uroczystość ślubowania uczniów, którzy w tym roku rozpoczęli naukę w XLVI LO. W czasie uroczystości Samorząd i Rada Rodziców złożyła życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły z okazji Święta Edukacji Narodowej. Po części oficjalnej każda klasa przedstawiła krótką prezentację na swój temat. 

Oto fotograficzna relacja: