• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-cc copy
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

27.09.2018 R. SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O MISTRZOSTWO DZIELNICY TARGÓWEK

W piękny słoneczny dzień, 27 września 2018 roku w Parku Bródnowskim odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców o Mistrzostwo Dzielnicy Targówek. Zarówno dziewczęta i chłopcy wywalczyli I miejsce.

Skład sztafety dziewcząt: Żukowska Angelika II cf, Królikowska Zuzanna Ib, Kielak Julia IIbm, Kozłowska Oliwia IIbm, Rudnik Dominika IIbm, Gerej Małgorzata Ib, Domżała Zuzanna Icf, Dutkowska Julia Iah, Dąbrowska Anna Iah, Hajnrych Zuzanna, Igiehan Nataly Ib, Kamińska Zofia Iah.

Skład sztafety chłopców: Stuleblak Mateusz Id, Cegłowski Olgierd IIId, Rostek Michał IIcf, Sobierajski Adrian IIIc, Sołtys Dawid IIIbm, Szwed Łukasz Id, Osiński Mateusz Id, Wożniak Mateusz Ian, Lanckamer Kajetan IIah, Ciok Wiktor IIId.

Obie sztafety reprezentowały Dzielnicę Targówek w  Finale Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się podobnie jak Indywidualne Biegi Przełajowe na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Opiekunowie A. Gągała, R. Gołębiowska, M. Lengiewicz