• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-cc copy
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

19.09.2018 R. INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE O MISTRZOSTWO DZIELNICY TARGÓWEK

19 września w Parku Bródnowskim 36 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Dzielnicy Targówek. Najlepsze miejsca osiągnęli:

Kobiety 1000 m

Żukowska Angelika  IIcf  - 3 miejsce

Kobiety 2000 m

Kaczmarek Aleksandra   IIcf  - 2 miejsce

Dabrowska Anna  Iah -  3 miejsce

Mężczyźni  1500 m

Ciok Wiktor  IIId  - 1 miejsce

Mężczyźni  3000 m

Stuleblak Mateusz  Id  - 2 miejsce

11 uczniów nasze szkoły: Dąbrowska Anna I ah, Domżała Zuzanna I cf, Dutkowska Julia I ah, Wolińska Zuzanna Ib’, Królikowska Zuzanna I b, Żukowska Angelika II cf, Ciok Wiktor IIId, Lancamer Kajetan II ah, Wożniak Mateusz I an, Stuleblak Mateusz I d, Cegłowski Olgierd III d reprezentowało Dzielnicę Targówek w Finale Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Wiktor Ciok uczeń klasy III d zajął 7 miejsce na dystansie 1500m.

Opiekunowie A.  Gągała, M. Lengiewicz, R. Gołębiowska, A. Ząbecki