• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

15.10.2018 R. PIERWSZE MŁODZIEŻOWE ZESPOŁY MUZEALNE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Uczniowie klasy 1b oraz 1cf  po raz pierwszy w tym roku szkolnym  wzięli udział w warsztatach muzealnych w Muzeum Wojska Polskiego. Są to cykliczne zajęcia o tematyce historycznej, w których nasza młodzież uczestniczy już od kilku lat. Uczniowie mają niepowtarzalną szansę trzymać w ręku i opisywać eksponaty, które można zobaczyć w gablotach muzeum.  Tematem dzisiejszych  zajęć była broń biała, kolna i sieczna. Młodzież pracowała nad następującymi eksponatami: koncerzem z XVII wieku, szablą oficerską z WVII/XVIII wieku szablą turecką z XVIII wieku i szablą kaukaską z XIX wieku. Warsztaty prowadzili pracownicy muzeum – Pan Tomasz i Pan Łukasz.

Opieka – Edyta Gałązka