• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-cc copy
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

23.11.2018 R. WARSZTATY W FABLAB POWERED BY ORANGE

W ramach projektu Start-up Jump 14-osobowa grupa  uczniów  z klasy 1 d i 2d odwiedziła pracownię stworzoną przez Fundację Orange oraz Stowarzyszenie Robisz to – Fab Lab. W wyposażonych w drukarki 3d oraz inne nowoczesne urządzenia pracowniach można zdobyć inspiracje oraz samodzielnie stworzyć różnego rodzaju zindywidualizowane, oryginalne przedmioty. Można tu też nauczyć się obsługi drukarki 3d, zdobyć wiedzę z programowania, tworzenia stron internetowych, jak również obróbki drewna, szycia, fotografowania.  Fab Lab to doskonale miejsce do rozwijania swojej przedsiębiorczości i kreatywność. W programie  Start-up Jump przed nami jeszcze warsztaty w Centrum Przedsiębiorczości Smolna, oraz w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno- Społecznych i Szkoleń WCIES.

Opieka – Edyta Gałązka