• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

10.12.2018R. PROJEKT START-UP JUMP

Dnia 10 grudnia uczniowie z klas 1d i 2d pod opieką  p. Agnieszki Kucharczyk -  wzięli udział w warsztatach w ramach programu „Start-up Jump.” Projekt organizowany  jest przez Biuro Edukacji i Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy. Pierwsza część  spotkania miała miejsce w Centrum Przedsiębiorczości SMOLNA. Młodzież zwiedziła obiekt oraz  zapoznała się z ofertą jaką  Centrum Przedsiębiorczości kieruje do osób, które chcą założyć  własną firmę. Uczniowie dowiedzieli się również jak działają Inkubatory Przedsiębiorczości. Druga część warsztatów miała miejsce w Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń WCIES. Warsztaty z zakresu rozwijania kompetencji przedsiębiorczych pt.„Torebka z klocków lego. (Nie)oczywiste pomysły na biznes” poprowadził dr Dariusz Danilewicz - wykładowca SGH oraz przedsiębiorca. Nasza młodzież uczestniczyła w warsztatach z zaangażowaniem oraz  z głową pełną innowacyjnych pomysłów.

Opieka: p. Agnieszka Kucharczyk

Koordynator: p. Edyta Gałązka