• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

27.02.2019R. MAZOWIECKI KONKURS MATEMATYCZNY ORAZ MAZOWIECKI KONKURS „PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ-COŚ Z NICZEGO"

Nasza szkoła jest autorem wielu konkursów skierowanych do uczniów siódmych i ósmych  klas szkół podstawowych oraz trzecich gimnazjum, miedzy innymi  Mazowieckiego Konkursu Matematycznego pt. „Turniej u Hetmana” oraz Mazowieckiego  Konkursu -  Projektu pt .”Przedsiębiorczość - coś z niczego”  na najciekawszy przedmiot użytkowy wykonany z odpadów. Niektóre z nich już się odbyły, inne jeszcze trwają. Właśnie dobiegły końca oba wymienione  konkursy. W związku z tym, 27 lutego gościliśmy w naszym  liceum uczestników konkursu matematycznego oraz konkursu na kreatywne i przedsiębiorcze pomysły wraz z opiekunami, z warszawskich szkół podstawowych oraz  z Marek i Białobrzegów. W tym dniu odbyło się podsumowanie konkursów, a także wręczenie nagród i dyplomów laureatom oraz uczniom wyróżnionym w  konkursach. Podziękowaliśmy również opiekunom, którzy wspierali i koordynowali przygotowania młodzieży. Podczas spotkania można było obejrzeć wystawę – niepowtarzalne, oryginalne  przedmioty użytkowe wykonane z odpadów, autorstwa uczniów siódmych i ósmych klas szkół podstawowych.  Swoją obecnością zaszczycili  nas również przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, z którym współpracujemy na płaszczyźnie edukacyjnej i który jest patronem konkursu „Przedsiębiorczość -  coś z niczego”. Patronat nad konkursami objął również Burmistrz Dzielnicy Targówek. 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, gratulujemy wspaniałych rezultatów, życzymy dalszych sukcesów, a także zapraszamy do udziału w innych naszych konkursach.

Koordynator konkursu matematycznego”- p. Luiza Kostrzewa 

Koordynator konkursu „Przedsiębiorczość- coś z niczego”- p. Edyta Gałązka