• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

23.01.2019 R. CZARNIECCZYCY NA UW

23 stycznia klasa 2AH razem z nauczycielem Diony poszła na Uniwersytet Warszawski na konferencję filozofa i pisarza Fernanda Savatera na temat: Czy jest możliwe obywatelstwo europejskie? Konferencja miała miejsce w Sali Kolumnowej uniwersytetu. Uczniowie liceów z językiem hiszpańskim mogli go posłuchać. W wydarzeniu wzięli również udział ambasadorzy i studenci filologii hiszpańskiej. Po konferencji odbyła się debata z ekspozytorem.

La clase 2AH el 23 de enero junto con el profesor Diony fueron a la universidad de Varsovia a una conferencia del filósofo y escritor Fernando Savater sobre el tema : ¿Es posible una ciudadanía europea? La conferencia tuvo lugar en la Sala Kolumnowa de la universidad. Los estudiantes de los liceos con la lengua española podían escucharlo. También participaron los embajadores y los universitarios de la filología española. Luego de la conferencia hubo un debate con el expositor.