• glowna-hetmanyodwolane
  • glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

13.12.2020 R. SZLACHETNA PACZKA - WEEKEND CUDÓW

szlachetna paczka logo

Zapraszamy do przeczytania wrażeń z Weekendu Cudów, w trakcie którego Państwa paczka dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki 

Pani Maria była przeszczęśliwa, gdy zobaczyła liczbę paczek oraz to jak pięknie były zapakowane. Kobieta powtarzała, że nie wierzy w to co widzi. Bardzo się cieszyła z każdej najmniejszej rzeczy. Nie spodziewała się, że dostanie tak wiele rzeczy o które nawet nie miała śmiałości prosić. Kobieta była ogromnie mile zaskoczona na widok nowego telefonu oraz radia. Pani Maria starała się powstrzymywać łzy szczęścia, gdy zobaczyła nowy odkurzacz, żelazko, suszarkę, ręczniki oraz pościel, która była przepiękna. Gdy kobieta otwierała słodycze, to się zaśmiała i zapytała "Skąd te moje anioły wiedzą, że ja tak lubię słodycze?" Otwierając paczkę z chemią kobieta stwierdziła, że przez kolejne kilka lat nie musi się martwić, że jej czegoś zabraknie ze środków chemicznych. Pani Maria bardzo ucieszyła się z zapasu kaszy, którą uwielbia. Po otworzeniu wszystkich paczek kobiecie zabrakło słów i nie mogła uwierzyć w to się wydarzyło. 

Słowo od Rodziny

"Jestem wdzięczna za każdą najmniejszą rzecz oraz pragnę podziękować z całego serca za paczkę, która bardzo mi pomoże w codziennym życiu. Jestem wzruszona, że są tak wspaniali ludzie, którzy niosą pomoc bezinteresownie dla ludzi, których nie znają. Bardzo dziękuję i życzę Wesołych Świat spędzonych w rodzinnej atmosferze, dużo zdrowia oraz wszystkiego dobrego w zbliżającym się 2021 roku.”

Słowo od Wolontariusza

Bardzo serdecznie dziękuję za zorganizowanie wspaniałej paczki oraz włożenie w nią serca. Paczka była wspaniała, zadbała Pani o każdy najmniejszy szczegół, który jeszcze bardziej cieszył oraz wzruszał rodzinę oraz nas wolontariuszy. Jestem bardzo Pani wdzięczna. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, życzę zdrowych, pogodnych Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz wszystkiego dobrego w nadchodzących 2021 roku. 

Dobrze, że jesteście ! 

Zespół SZLACHETNEJ PACZKI 

A my, ze swojej strony, pragniemy bardzo podziękować :

  • Dyrekcji i Nauczycielom
  • klasie IBP, klasie ICFP, oraz klasie II CF
  • naszym wolontariuszom 

Życzymy wszystkim miłych, dobrych, ciepłych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego dobrego w Nowym 2021 roku.

P.S. Zespół Szlachetnej Paczki zaprasza nas do obejrzenia filmiku z Weekendu Cudów  - chwyta za serce !

Koordynator – p. Joanna Respondek