Ogólnopolski konkurs Hetmany 2009/2010

1. Regulamin konkursu "Hetmany" Stefan Czarniecki - Projekt
2. Regulamin konkursu "Hetmany" Stefan Czarniecki - Wiedza
3. Formularze
4. Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego (kliknij aby rozwinąć)
5. Zdjęcia z Gali Hetmańskiej

Szanowni Państwo!

W ubiegłym roku szkolnym odbył się II Ogólnopolski Konkurs Historyczny HETMANY.
W tym roku kontynuujemy to przedsięwzięcie.

Oto najważniejsze daty związane z konkursem:

Do 16.X.2009 r. Dyrektorzy informują o konkursie swoich uczniów.
Do 30.X.2009 r. Dyrektorzy/opiekunowie konkursu informują Organizatora o uczestnictwie.
27.XI.2009 r. etap szkolny konkursu wiedzy.
Do 16.XII.2009 r. Szkolne Komisje Konkursowe przesyłają protokół z przebiegu konkursu wiedzy na adres Organizatora.
Do 16.XII.2009 r. Szkolne Komisje Konkursowe przesyłają protokół i zwycięską pracę - projekt na adres Organizatora.
27.I.2010 r. etap centralny konkursu wiedzy.
29.I.2010 r. Gala Hetmańska; ogłoszenie wyników konkursu we wszystkich kategoriach.

Prosimy o rzetelne przestrzeganie terminów, szczególnie istotna jest data przysyłania projektów. W tym roku szkolnym Gala Hetmańska odbędzie się już w styczniu. Chcemy tym razem zaprosić finalistów konkursu plastycznego na krótki pobyt w Warszawie, dlatego odpowiednio wcześniej musimy znać liczbę uczestników etapu centralnego.

Szczegóły w Regulaminie konkursu (uwaga! - niewielkie zmiany)

Serdecznie zapraszamy Państwa szkoły do udziału w Konkursie.
Przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody.

Dyrektor XLVI Liceum Ogólnokształcącego
z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Marek Nocuła

kontakt:
Barbara Mrozowska: tel.:662 125 358, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub XLVI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Czarnieckiego, ul. Żuromińska 4,
03-341 Warszawa; tel./fax 022 811 02 63, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.