Drukuj

Pracownicy

PRACOWNICY PEDAGOGICZNI, ADMINISTRACYJNI I OBSŁUGI

    DYREKTOR:    
   

mnocula

mgr Marek Nocuła

   
         
    WICEDYREKTORZY:    
 

mmuter

mgr Małgorzata Muter

 

bpapis

mgr Papis Beata 

         
    ADMINISTRACJA:    
    Kierownik Gospodarczy:    
   

mkaczmarczyk

mgr Monika Kaczmarczyk
tel. (22) 811-24-03
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
         
   

Sekretariat Szkoły: 

   
         
 

abudzikowska

Anna Szczepańska

dummy 

Aldona Ożug

dummy

Katarzyna Załakocka

 
         
   

Specjalista ds. kadr: 

   
         
   

dummy

mgr Katarzyna Wlazłowska

   
         
    Referent ds. informatycznych:    
    inż. Bartosz Lewandowski    
         
   

NAUCZYCIELE: 

   
         

nandrzejczuk

mgr Andrzejczuk Nadzieja

(jęz. rosyjski) 

dummy

mgr Araya Alpizar Freddy Antonio 

 (jęz. hiszpański) 

dummy

mgr Bogdaniuk Karolina

(pedagogika z psychologią)

dummy

mgr Borkowska Joanna 

(biologia)

jbozek

mgr Bożek Joanna 

(jęz. niemiecki) 

         

dummy

mgr Burjanek Iwona

(chemia, fizyka)

mdryszel 

mgr Chmielewska - Dryszel Mirosława

(jęz. niemiecki)

kcholewa

mgr Cholewa Kamila

(historia)

dchura

dr Chura Nuńez Diony

(jęz. hiszpański)

dummy

mgr Dolińska Anna

(biologia) 

         

adominik

mgr Dominik Agnieszka

 (jęz. włoski)

dummy

mgr Drzewska Agnieszka

(muzyka)

egalazka

mgr Gałązka Edyta

    (podst. przedsiębiorczości, wos)

dummy

mgr Gągała Agnieszka

(wychowanie fizyczne)

agilewska

mgr Gilewska Aleksandra

(jęz. angielski)

         

rgolebiowska

mgr Gołębiowska Renata

(wychowanie fizyczne)

kgrzegorczyk

mgr Grzegorczyk Katarzyna

(jęz. niemiecki)

tjablonska

mgr Jabłońska Tatiana

    (jęz. niemiecki)

dummy

dr Józefowicz Tomasz 

(religia)

pkarczmarczyk

mgr Karczmarczyk Piotr

    (edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne)

 

 

 

 

 

dummy

mgr Korytkowski Dominik

(matematyka)

dummy

mgr Kostrzewa Luiza

(matematyka) 

mkowalczyk

mgr Kowalczyk Marek

(geografia)

dummy

mgr Krekora - Serkowska Hanna

(jęz. polski)

dummy

ks. Kosewski Maciej 

(religia)

         

dummy

mgr Kucharski Marek 

(matematyka)

dummy 

mgr Lengiewicz Michał 

(wychowanie fizyczne)

dummy 

dr hab. Małecki Robert

(jęz. niemiecki)

dummy

mgr Mania Gabriel 

(jęz. polski)

bmrozowska

mgr Mrozowska Barbara

(hisotria i wos) 

 

 

 

 

 

lmurawski

mgr Murawski Łukasz 

(wychowanie fizyczne)

mmuter

mgr Muter Małgorzata

(historia)

anazdrowicz

mgr Nazdrowicz Agnieszka

(chemia)

 mnocula

mgr Nocuła Marek

(jęz. niemiecki)

mnoganska

mgr Nogańska Małgorzata 

(biblioteka)

 

 

 

 

 

dummy

mgr Olszanicka Anna

(jęz. polski)

dummy

mgr Orzęcka - Morawska Dorota

(matematyka) 

bpapis

mgr Papis Beata

(wychowanie fizyczne, wdżwr) 

dummy

mgr Pawlak Eliza

(religia)

dummy

mgr Pawlikowska Ewelina

(jęz. hiszpański)

         

dummy

mgr Połacik Bożena

(jęz. polski)

dummy 

mgr Próchnicka Julia  

(jęz. angielski)  

jrespondek 

mgr Respondek Joanna

(jęz. francuski)

dummy

mgr Rokicki Łukasz

(jęz. polski) 

dummy

mgr Rondtke Halina

(biblioteka)

         

dummy

mgr Rudzik Anna

(matematyka) 

dummy

mgr Rudzka Anna

 (historia, wos, historia)

epieczykolan

mgr Rumowska Edyta

(jęz. angielski)

dummy

mgr Rzepiński Łukasz 

(matematyka)   

dummy

mgr Siwecka Magda 

(wiedza o kulturze, taniec)

         

dummy

mgr Skrodzka Anna 

(jęz. polski)

esobko

mgr Sobko Ewa

(warsztaty dziennikarskie)

dummy

mgr Suszek - Urbańska Katarzyna

(jęz. rosyjski)

aszafraniec

mgr Szafraniec Artur
(wychowanie fizyczne)

dummy

mgr Szczepańczyk Beata Anna

(warsztaty biochemiczne)

         

dummy

mgr Świderska - Kanarek Jolanta

(historia, wos, historia i społeczenstwo)

dummy

mgr Tworek Aleksandra

(jęz. włoski)

murwan

mgr Urwan Magdalena

(jęz. polski)

dummy

mgr Wagner Ole

(DSD)

dummy

mgr Welo-Kostrzewa Agnieszka

(jęz. angielski)

         

kwlazlowska 

mgr Wlazłowska Katarzyna

(informatyka)

mwojciechowska 

mgr Wojciechowska Małgorzata

(wok) 

dummy

mgr Wysokiński Dawid 

(jęz. angielski)

dummy

mgr Zając Marek

(jęz. niemiecki) 

hzarzecka 

dr Zarzecka Hanna

(religia) 

         

dummy

mgr Ząbecki Arkadiusz

(wychowanie fizyczne)

dummy

mgr Zbroja Agata

(jęz. angielski)


 


 


 

         
         
         
   

Pedagog i psycholog:

   
   

 

   

dummy 

mgr Agnieszka Kucharczyk

(pedagog)

dummy

mgr Bogdaniuk Karolina

(psycholog - doradztwo edukacyjno-zawodowe)

dummy

mgr Monika Ząbecka

(pedagog - przeciwdziałanie przemocy)

dummy

mgr Piotr Kamiński

(pedagog)

 

 

         
   

Obsługa:

 

   
    Borczon Anna    
    Górecki Krzysztof
   
    Jagiełło Tadeusz
   
    Jaworski Marek    
    Makowska Dorota    
    Marjański Jan    
    Matusiak Helena    
    Motyczyński Edward    
    Podgórska Hanna    
    Sochocki Maciej    
    Wdzięczczak Agnieszka