Drukuj

Pracownicy

PRACOWNICY PEDAGOGICZNI, ADMINISTRACYJNI I OBSŁUGI

    DYREKTOR:    
   

mnocula

mgr Marek Nocuła

   
         
    WICEDYREKTORZY:    
 

mmuter

mgr Małgorzata Muter

 

bpapis

mgr Papis Beata 

         
    ADMINISTRACJA:    
    Kierownik Gospodarczy:    
   

mkaczmarczyk

mgr Monika Kaczmarczyk
tel. (22) 811-24-03
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
         
   

Sekretariat Szkoły: 

   
         
 

abudzikowska

Anna Szczepańska

dummy 

Aldona Ożug

dummy

Katarzyna Załakocka

 
         
   

Specjalista ds. kadr: 

   
         
   

dummy

mgr Katarzyna Wlazłowska

   
         
    Referent ds. informatycznych:    
    inż. Bartosz Lewandowski    
         
   

NAUCZYCIELE: 

   
         

nandrzejczuk

mgr Andrzejczuk Nadzieja

(jęz.rosyjski) 

dummy

Araya Alpizar Freddy Antonio 

 (jęz. hiszpański) 

dummy

Ks. Banaszek Adam 

(religia)

dummy

mgr Bogdaniuk Karolina

(pedagogika z psychologią)

dummy

Bojanowska Agnieszka

(jęz. hiszpański) 

         

dummy

Borkowska Joanna 

(biologia)

jbozek 

mgr Bożek Joanna 

(jęz.niemiecki)

dummy

mgr Burjanek Iwona

(chemia, fizyka)

mdryszel

mgr Chmielewska - Dryszel Mirosława

(jęz.niemiecki)

kcholewa

mgr Cholewa Kamila

(historia)

         

dchura

dr Chura Nuńez Diony

(jęz.hiszpański) 

dummy

mgr Czyżowski Tomasz

 (wychowanie fizyczne) 

dummy

mgr Dolińska Anna

(biologia) 

adominik

mgr Dominik Agnieszka

 (jęz.włoski) 

dummy

Drzewska Agnieszka

(muzyka)

         

tdurda

mgr Durda Tadeusz

    (jęz.angielski)

dummy

mgr Ekonomiuk-Dąbrowa Helena

(matematyka)

dummy

mgr Gajownik Łukasz

(fizyka, przyroda, chemia)

egalazka

mgr Gałązka Edyta

    (podst. przedsiębiorczości, wos)

dummy

mgr Gągała Agnieszka

(wychowanie fizyczne)

 

 

 

 

 

agilewska

mgr Gilewska Aleksandra

(jęz.angielski)

rgolebiowska

mgr Gołębiowska Renata

(wychowanie fizyczne) 

dummy

mgr Górska Monika

(wychowanie fizyczne)

kgrzegorczyk

mgr Grzegorczyk Katarzyna

(jęz.niemiecki) 

dummy

Guzikowska Ney Anna

(jęz. niemiecki)

         

dummy

mgr Ignaszak Ryszard 

(biblioteka)

tjablonska 

mgr Jabłońska Tatiana 

    (jęz.niemiecki) 

kjarocka 

mgr Jarocka-Staniszewska Kinga

(jęz.hiszpański)

dummy

dr Józefowicz Tomasz 

(religia)

 

pkarczmarczyk

mgr Karczmarczyk Piotr

    (edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne)

 

 

 

 

 

bkoralewska

mgr Koralewska Beata

    (jęz.polski) 

dummy

mgr Korytkowski Dominik

(matematyka) 

dummy

mgr Kostrzewa Luiza

(matematyka) 

 mkowalczyk

mgr Kowalczyk Marek

(geografia)

dummy

mgr Krekora - Serkowska Hanna

(jęz.polski) 

 

 

 

 

 

dummy

mgr Kosewski Maciej 

(religia)

dummy

mgr Kucharski Marek 

(matematyka) 

dummy

mgr Lengiewicz Michał 

(wychowanie fizyczne) 

dummy

Mania Gabriel  

(wychowanie fizyczne)  

dummy

mgr Michałowska Alicja

(jęz.angielski) 

         

bmrozowska

mgr Mrozowska Barbara

(hisotria i wos) 

lmurawski 

mgr Murawski Łukasz 

(wychowanie fizyczne)

mmuter 

mgr Muter Małgorzata

(historia)

anazdrowicz

mgr Nazdrowicz Agnieszka

(chemia) 

mnocula

mgr Nocuła Marek

(jęz.niemiecki)

         

mnoganska

 mgr Nogańska Małgorzata 

(biblioteka)  

dummy

mgr Olszanicka Anna

(jęz.polski) 

dummy

mgr Orzęcka - Morawska Dorota

(matematyka) 

dummy

mgr Orzęcka - Morawska Dorota 

(matematyka)   

bpapis

mgr Papis Beata

(wychowanie fizyczne, wdżwr) 

         

dummy

mgr Pawlak Eliza

(religia)

dummy

Pawlikowska Emilia

(jęz.hiszpański)

dummy

mgr Piwko Artur

(geografia) 

dummy

mgr Połacik Bożena
(jęz.polski)

dummy

Próchnicka Julia

(jęz. angielski) 

         

jrespondek

mgr Respondek Joanna

(jęz.francuski)

dummy

mgr Rokicki Łukasz

(jęz.polski) 

dummy

mgr Rudzik Anna

(matematyka) 

dummy

mgr Rudzka Anna

 (historia, wos, historia i społeczeństwo)

epieczykolan

mgr Rumowska Edyta

(jęz. angielski)

         

dummy 

mgr Siwecka Magda

(wiedza o kulturze, taniec)

dummy 

mgr Skrodzka Anna 

(jęz. polski) 

esobko

mgr Sobko Ewa

(warsztaty dziennikarskie)

dummy

Sołdek Bożena 

(jęz. niemiecki)

dummy 

mgr Suszek - Urbańska Katarzyna

(jęz.rosyjski)

         

aszafraniec

mgr Szafraniec Artur
(wychowanie fizyczne)

 

dummy

mgr Szczepańczyk Beata Anna

(warsztaty biologiczne)

dummy

mgr Świderska - Kanarek Jolanta

(historia, wos, historia i społeczenstwo)

dummy

mgr Tworek Aleksandra

(jęz. włoski)

murwan

mgr Urwan Magdalena

(jęz.polski)

dummy

mgr Wagner Ole

(DSD)

 

dummy

Welo-Kostrzewa Agnieszka

(jęz. angielski)

kwlazlowska

mgr Wlazłowska Katarzyna

(informatyka)

mwojciechowska

mgr Wojciechowska Małgorzata

(warsztaty teatralne) 

dummy

Wysokiński Dawid 

(jęz. angielski)

hzarzecka

dr Zarzecka Hanna

(religia) 

dummy

mgr Ząbecka Monika

(pedagog - przeciwdziałanie przemocy)

dummy

mgr Ząbecki Arkadiusz

(wychowanie fizyczne)

dummy

mgr Zbroja Agata

(jęz. angielski)

dummy

mgr Żurawski Piotr

(jęz. niemiecki)

         
   

Pedagog i psycholog:

   
   

 

   
 

dummy

mgr Agnieszka Kucharczyk

(pedagog)

dummy

mgr Bogdaniuk Karolina

(psycholog - doradztwo edukacyjno-zawodowe)

dummy

mgr Monika Ząbecka

(pedagog - przeciwdziałanie przemocy)

dummy

mgr Piotr Kamiński

(pedagog)

         
   

Obsługa:

 

   
    Górecki Krzysztof    
    Jagiełło Tadeusz    
Jaworski Marek
    Makowska Dorota    
    Marjański Jan    
    Matusiak Helena    
Motyczyński Edward
    Podgórska Hanna    
    Rowgało Anna     
    Sochocki Maciej    
    Wdzięczczak Agnieszka