Drukuj

Sukcesy

ROK SZKOLNY 2016/2017

2.12.2016R. - WIELKI SUKCES MARTY JABŁOŃSKIEJ

 

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW NA ROK SZKOLNY 2016-2017

Nasza uczennica Joanna Dąbrowska z klasy II BM otrzymała w roku szkolnym 2016-2017 Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Joasia ukończyła pierwsza klasę z wzorowym zachowaniem i najwyższa średnią szkoły 5,23. Gratulujemy!!!

 

Sukcesy przedmiotowe:

1. Język polski

  • III DZIELNICOWE DYKTANDO DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

III miejsce - Lidia Stefańczuk z klasy III B

Opiekun – p. Magdalena Urwan

 

2. Religia

  • KONKUS RELIGIJNY W RAMACH XIII DZIELNICOWYCH DNI PAPIESKICH 

Konkurs literacki

II miejsce – Zuzanna Kalicka klasa II F

Opiekun – p. E. Pawlak

Konkurs multimedialny 

III miejsce – Agnieszka Galas klasy III AAN

Opiekun – p. Małgorzata Muter

 

3. Podstawy przedsiębiorczości

  • OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

    Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się uczniowie:

    Amanda Jastrzębska – klasa 1 bm

    Natalia Rek – klasa 1 bm

    Jan Wnuk – klasa 1 bm

    Opiekun: p. Edyta Gałązka 

 

  • KONKURS NA NAJLEPSZY BIZNESPLAN „MOJA FIRMA” W RAMACH PROJEKTU „VADEMECUM MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY”   Organizator – Polskie Towarzystwo Twórczej Edukacji

I miejsce - Aleksander Siemion – klasa I d

II miejsce - Zuzanna Pac  - klasa I d

III miejsce - Emil Paczkowski – klasa I d

Opiekun – p. Edyta Gałązka

 

Suckesy sportowe:

1. Biegi

 

  • INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE O MISTRZOSTWO DZIELNICY TARGÓWEK

Mężczyźni 1500 m

I miejsce Kurdziałek Arkadiusz kl. III d’

Kobiety 1000 m 

II miejsce Romanez Natalia kl. III bm

Kobiety 2000 m

II miejsce Wichrowska Aleksandra kl. II bm

Opiekunowie:  p. R. Gołębiowska, p. A. Szafraniec, p. Ł. Murawski

 

2. Piłka ręczna 

  • MISTRZOSTWO DZIELNICY TARGÓWEK W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

II miejsce – drużyna dziewcząt

Skład drużyny: Wojda Weronika III bm, Chmielewska Ewelina II bm, Dąbrowska Joanna II bm, Matyjasiak Karolina II bm, Kępista Martyna II ah, Pawłowska Natalia II bm, Magierowska Łucja II bm, Jaskólska Maria II bm, Greloch Wiktoria II b, Białek Martyna III d', Trochimiak Dominika I d. 

Opieka: p. A Gągała, p. M. Lengiewicz, p. R. Gołębiowska

 

3. Koszykówka

  • MISTRZOSTWO DZIELNICY TARGÓWEK W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

II miejsce - drużyna dziewcząt

Skład drużyny: Kowalczyk Katarzyna IIIbm, Kępista Martyna IIah, Jaskólska Maria IIc, Magierowska Łucja IIbm, Chmielewska Ewelina IIbm, Dabrowska Joanna IIbm, Grabowska Beata IIbm, Matyjasiak Karolina II bm, Wojda Weronika III bm, Ochalska Weronika Ib, Mroczek Weronika Ib; Gryczka Aleksandra IIIb

Opiekunowie: R. Gołębiowska, M. Lengiewicz

 

4. Piłka siatkowa

  • MISTRZOSTWA DZIELNICY TARGÓWEK W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

I miejsce - drużyna dziewcząt

Skład drużyny: Magierowska Łucja II bm, Stańczak Gabriela III b, Rowicka Aleksandra III bm, Duży Aleksandra III  bm, Chmielewska Ewelina II bm, Dąbrowska Joanna II bm, Matyjasiak Karolina II bm, Wojda Weronika III bm, Powierża Natalia I d, Osmulska Natalia I d, Strzałkowska Kinga III bm, Misztal Aleksandra II bm, Tomczak Karolina II bm.

Opiekunowie: R. Gołębiowska, M. Lengiewicz, A. Gągała.

 

5. Piłka nożna 

  • MISTRZOSTWA DZIELNICY TARGÓWEK W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

III miejsce - drużyna chłopców

 

Skład drużyny: Kacper Modelewski, Kacper Wrzosek, Michał Hys, Rafał Olejnik, Dawid Soliński, Szymon Pawlak, Andrzej Piątak, Rafał Kot, Aleksander Filipiak.

Opiekunowie: Łukasz Murawski, Artur Szafraniec

 

Sukcesy dodatkowe:

1. Teatr

  • KONKURS WSZYSCY CZYTAJĄ SIENKIEWICZA

Kategoria - szkoła ponadgimnazjalna

Wyróżnienie – Zenon Klaus klasa 3 b

opiekun – p. Małgorzata Wojciechowska

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

Sukcesy przedmiotowe:

1. Język polski

2. Język niemiecki

3. Religia

  • DZIELNICOWY KONKURS „JAN PAWEŁ II – PATRON RODZINY”

    Kategoria literacka

    I miejsce - Zuzanna Kalicka z klasy I F

    Opieka: p. B. Połacik i p. E. Pawlak

    Kategoria recytatorska

    II miejsce - Angelika Pypczyńska z klasy III B’

    Opieka: p. B. Połacik, p. E. Pawlak

    Kategoria multimedialna

    III miejsce - Agnieszka Galas z klasy II AAN

    Opieka: p. M. Muter, p. E. Pawlak

    Kategorii plastyczna

    Wyróżnienie - Klaudia Białas z klasy I C

    Opieka: p. E. Pawlak

4. Historia 

  • VII WARSZAWSKI KONKURS HISTORYCZNY WALKA CYWILNA POLAKÓW W II WOJNIE ŚWIATOWEJ

Kategoria esej

I miejsce - Joanna Dąbrowska kl. I BM

Kategoria opowiadanie 

I miejsce - Aleksandra Iwaniuk kl. I D

Kategoria wiersz

I miejsce - Karolina Jasińska kl. I AN

Kategoria praca plastyczna

I miejsce - Joanna Dąbrowska kl. I BM

II miejsce - Aleksandra Iwaniuk kl. I D

III miejsce - Paulina Żurawska kl. I AN

Opiekunowie - p. Małgorzata Muter, p. Anna Rudzka

 

  • KONKURS HISTORYCZNY „35 LAT NSZZ SOLIDARNOŚĆ”

Kategoria: Szkoła Średnia - Praca Plastyczna

I miejsce – Kamila Skorupka  kl.3C

Opiekun: p. J. Świderska -Kanarek

II miejsce – Kinga Strzałkowska kl. 2 BM

Opiekun – p. B. Mrozowska

III miejsce – Paulina Kiszel kl. 1F

Opiekun – p. A. Rudzka

Wyróżnienie - Natalia Kostrzewa  kl. 2 b

Opieka – p. A. Rudzka

Kategoria: Szkoła Średnia – Praca Literacka

I miejsce – Zuzanna Kalicka kl. 1 F

Opieka – p. A. Rudzka

II miejsce -  Maria Zielińska kl.3B’

Opieka  - p. E. Gałązka

III miejsce – Damian Kubiak kl.2BM

Opieka – p. J. Świderska - Kanarek

Agata Turowska kl.2B

Opieka – p .A. Rudzka

 

  • IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY HETMANY

KATEGORIA PROJEKT

III miejsce – Agnieszka Galas kl. 2AN

Opieka – p. M. Muter

 

5. Wiedza o społeczeństwie

6. Edukacja dla bezpieczeństwa

7. Biologia

  • DZIELNICOWYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM

kategoria Ekologia na wesoło

I miejsce - Bartosza Kot z klasy I B

Opiekun – p. Anna Dolińska

8. Muzyka

  • V MAZOWIECKI LINGWISTYCZNY KONKURS WOKALNY CANTO CANTARE U HETMANA

Kategoria – piosenka anglojęzyczna

III miejsce - Zenek Klaus kl. 2b (w duecie z Aleksandrem Hairulin z XLIX LO)

Opiekun  - p. Agnieszka Drzewska

Kategoria - piosenka nieanglojęzyczna

I miejsce - Karolina Tomczak kl. 1bm 

Opiekun - p. Joannę Respondek

 

  • KONKURS WOKALNY DEBIUTY 2016

 

I miejsce - Zuzanna Kalicka z kl. 1F (nominacja do festiwalu BEATLEMANIA)

 

Wyróżnienie -  Zenon Klaus z kl. 2B

 

Opiekun – p. Małgorzata Wojciechowska

 

 

Sukcesy sportowe:

1. Biegi przełajowe

  • XVIII WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

II miejsce w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych

Opieka: p. A. Gągała, p. Ł. Murawski, p. A. Szafraniec

2. Trójbój

3. Piłka Ręczna

4. Koszykówka

5. Siatkówka 

Sukcesy dodatkowe:

1. Teatr i Muzyka

  • I WARSZAWSKAI KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ „RADUJE SIĘ SERCE…”

I miejsce - Zuzanna Kalicka kl. I f

III miejsce – Alicja Chocholska  i Zenon Klaus kl. II b

Opieka: p. Anna Rudzka

  • KONKURS „ODWAŻNYM LOS SPRZYJA” W RAMACH MIEDZYSZKOLNUCH DNI KULTURY 2016

    KATEGORIA - KONKURS WOKALNY

    III miejsce – Anna Dąbrowska kl. 3f

    Opieka – p. A. Drzewska

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

I  MIEJSCE

W ZORGANIZOWANYM PRZEZ AMBASADĘ KRÓLESTWA HISZPANII

KONKURSIE „SZKOŁA ROKU Z JĘZYKIEM HISZPAŃSKIM 2015”

Dnia 17 czerwca w Ambasadzie Królestwa Hiszpanii odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów zwycięskim szkołom w konkursie „Szkoła Roku z Językiem Hiszpańskim 2015”. Nasza szkoła otrzymała pierwszą nagrodę w kategorii szkół z oddziałem dwujęzycznym z językiem hiszpańskim podlegającym MEN. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, uwieńczenie wysiłków zarówno Dyrekcji szkoły, nauczycieli jak i uczniów.

Koordynator działań – p. Ewelina Pawlikowska

 

ORZEŁ TARGÓWKA DLA UCZENNICY XLVI LO – AGNIESZKI GALAS!!!

Nagroda Burmistrza Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy – mosiężna statuetka „Orzeł Targówka” przyznawana jest uczniom uczęszczającym do publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy odznaczających się najwyższymi wynikami w nauce, sukcesami w olimpiadach, konkursach, turniejach, przeglądach oraz charakteryzujących się wzorową postawą uczniowską i aktywnością społeczną.

Po raz pierwszy nagrodę „Orzeł Targówka” otrzymała uczennica naszej szkoły Agnieszka Galas z klasy 2 AN  (dwujęzycznej). Statuetka została wręczona 23 czerwca 2015 r. podczas uroczystej Gali w Teatrze „Rampa”. Ceremonii wręczenia dokonał p. Sławomir Antonik - Burmistrz Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy.

Więcej o sukcesach Agnieszki

 

SUKCES  NA TARGACH EDUKACYJNYCH PERSPEKTYWY 2015

W dniach 26-28 lutego 2015 r. uczestniczyliśmy w XXIII Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2015. Akcją tegorocznego salonu był konkurs z nagrodami na najlepiej przygotowane stoisko wystawiennicze szkoły ponadgimnazjalnej pod hasłem „Wybieraj z głową”.  Nasza szkoła jako jedyne liceum ogólnokształcące zostało zauważone i docenione. Zajęliśmy III miejsce. Dyrektor XLVI LO - pan Marek Nocuła - przyjął dyplom i nagrodę pieniężna (750 zł) z rąk wiceprezydenta Warszawy - pana Włodzimierza Paszyńskiego.  

 

Sukcesy przedmiotowe:

1. Język polski

  • XV EDYCJA KONKURSU „ORTOGRAFIA NA MEDAL”

III miejsce – Lidia Stefańczuk z kl. I B

Opiekun – p. M. Urwan

  • XVII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE KRASOMÓWCZYM IM. WOJCIECHA KORFANTEGO

III miejsce - Katarzyna Jabłońska z kl. III F

Opiekun – p. Bożena Połacik

  • XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS KRASOMÓWCZY ORGANIZOWANY PRZEZ SWAP

II miejsce - Paulina Lubaszewska z kl. I B

Opiekun – p. M. Urwan

2. Język niemiecki

  • KONKURS RECYTACJI POEZJI NIEMIECKOJĘZYCZNEJ

Wyróżnienie – Magda Węcławska z kl. III ANH

Opiekun – p. M. Chmielewska-Dryszel

3. Religia

  • DZIELNICOWY KONKURS „JAN PAWEŁ II – PATRON RODZINY”

    Kategoria literacka

    I miejsce - Zuzanna Kalicka z klasy I F

    Opieka: p. B. Połacik i p. E. Pawlak

    Kategoria recytatorska

    II miejsce - Angelika Pypczyńska z klasy III B’

    Opieka: p. B. Połacik, p. E. Pawlak

    Kategoria multimedialna

    III miejsce - Agnieszka Galas z klasy II AAN

    Opieka: p. M. Muter, p. E. Pawlak

    Kategorii plastyczna

    Wyróżnienie - Klaudia Białas z klasy I C

    Opieka: p. E. Pawlak

  • KONKURS DZIELNICOWY „JAN PAWEŁ II - ŚWIĘTYMI BĄDŹCIE”

I miejsce – Agnieszka Galas z kl. II AN

Opiekun – ks. Tomasz Kowalczyk

  • XIX OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ

    etap diecezjalny

    III miejsce - Arkadia Pastewka kl. III ANH

    Opiekun -p. Maria Cimochowska

4. Historia

  • KONKURS „POLACY NA FRONTACH II WOJNY ŚWIATOWEJ”

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne

prezentacja multimedialna

III miejsce - Wojciech Adamowski kl. 1 d oraz Maciej Wiśniewski kl. 1 d

Opiekun – p. Małgorzata Muter

 

  • DZIELNICOWY KONKURS LOSY POLAKÓW DEPORTOWANYCH DO ZSRR W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ

III miejsce – Agnieszka Galas z kl. II AN

Opiekun – p. Małgorzata Muter

 

  • KONKURS „MOJE SPOTKANIE ZE ŚWIADKIEM HISTORII”

II miejsce – Agnieszka Galas - uczennica klasy II AN

Opiekun - p. Małgorzata Muter

 

  • VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY HETMANY

Kategoria praca plastyczna

I miejsce – Agnieszka Galas - uczennica klasy II AN

Opiekun - p. Małgorzata Muter

 

  • III WARSZAWSKI KONKURS HISTORYCZNY „Tak żyć, jak zyłem, warto było…”

 Wyróżnienie – Agnieszka Galas kl. 2AH

Opiekun – p. Małgorzata Muter

  

5. Wiedza o społeczeństwie

  • MAZOWIECKI PROJEKT – WYBORYSPRAWDZAM.PL

    II miejsce - Fabia Teodorowicz, Beata Wiśniewska i Maciej Pajda - uczniowie klasy II c

    Opiekun - p. Barbara Mrozowska

  • DZIELNICOWY KONKURS „OMNIBUSY TARGÓWKA”

    Kategoria konkurs wiedzy

    I miejsce – zespół w składzie: Natalia Decewicz kl. 1cf, Karolina Łukasiewicz kl. 1 cf i Piotr Kempisty  kl. 1b

    Kategoria konkurs plastyczny „Barwy Targówka”

    II miejsce – Kinga Strzałkowska kl. 1 bm

    Opiekun – p. Barbara Mrozowska

 6. Edukacja dla bezpieczeństwa

  • GRA MIEJSKA „NA RATUNEK”

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne

III miejsce – drużyna w składzie: Aleksandra Duży, Weronika Wojda, Marika Frączek, Magda Górecka, Zuzanna Bańkowska, Bartek Dudziński, Michał Zaczykiewicz, Jakub Ejduk, Maciej Wiśniewski, Mateusz Janicki

Opiekun – p. Piotr Karczmarczyk i p. Łukasz Gajownik

 

Sukcesy sportowe:

 

DZIELNICOWY KONKURS „SPORT W KRAJOBRAZIE TARGÓWKA”

Kategoria 16-18 lat

III miejsce – Agnieszka Galas z kl.  II AN

Opiekun – p. Małgorzata Muter

 

 

1. Biegi przełajowe

  • INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE O MISTRZOSTWO DZIELNICY TARGÓWEK

Dziewczęta 1000 m.

II miejsce - Białek Martyna

Chłopcy 3000 m.

III miejsce - Chojecki Robert

Opiekunowie : Agnieszka Gągała, Renata Gołębiowska

2. Trójbój

  • TRÓJBÓJ O PUCHAR DYREKTORA XIII LO IM. PŁK. LEOPOLDA LISA-KULI

I miejsce w konkurencji pływanie - drużyna XLVI LO
w składzie: Marika Frączek IIIAN, Bartek Dudziński IID, Michał Zaczykiewicz IID oraz Jacek Pietrzycki IID - zawodnik rezerwowy

Opiekun - p. P. Karczmarczyk

dyplomtrojboj

 

3. Piłka Ręczna

  • MISTRZOSTWA DZIELNICY TARGÓWEK W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

    II miejsce drużyna dziewcząt

    Skład drużyny: Damaziak Marcela IID, Jabłońska Magda IIAN, Zygocka Monika IIB', Cholewa Izabella ID', Laskowska Miriam IIIF, Harasimiuk Daria IIIF, Szymańska Natalia IIF, Białek Martyna ID', Wojda Weronika IBM, Duży Aleksandra IBM, Seta Jagoda IVANH, Paciorek Anna IIIF, Tarasiuk

    Wiktoria ID

    Opiekunowie: p. Agnieszka Gągała, p. Łukasz Murawski

4. Koszykówka

  • DZIELNICOWE ROZGRYWKI PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

    I miejsce drużyna dziewcząt

    Reprezentacja szkoły: Szymańska Natalia IIF, Kosmatka Adrianna IIF, Sołtysiak Emilia IIF, Laskowska Miriam IIIF, Harasimiuk Daria IIIF, Zygocka Monika IIB', Damaziak Marcela IID, Kazimierczuk Joanna IIAN, Potkaj Julia IIC, Paciorek Urszula ICF.

    Opiekunowie: p. Renata Gołębiowska i p. Agnieszka Gągała

  • DZIELNICOWE ROZGRYWKI PIŁKI KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

    II miejsce drużyna chłopców

    Reprezentacja szkoły: Michał Bogucki IIIC, Bartłomiej Serwan IIID, Filip Chaciński IIID, Aleksander Delev IVANH, Kamil Leder IIAN, Wiktor Sudyka IIIC', Piotr Lipski IIIC, Jakub Olton IIC.

    Opiekunowie: p. Tomasz Czyżkowski i p. Aradiusz Ząbecki

5. Siatkówka 

  • MISTRZOSTWA DZIELNICY TARGÓWEK W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

II – miejsce

Skład drużyny: Kowalczyk Karolina IVanh, Zielińska Maria IIb, Stańczyk Gabriela IIah, Wyleżyńska Katarzyna IIam, Podgórczyk Adrianna Ib, Motylińska Marta Ib, Strzałkowska Kinga Ibm, Duży Aleksandra Ibm, Wojda Weronika Ibm, Zbroch Wiktoria IIIc, Seta Jagoda IVanh, Jabłońska Magda IIan.

Opiekunowie – p. Agnieszka Gągała, p. Beata Papis

 

  •  DZIELNICOWE ROZGRYWKI PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

W dniach 10-13.03.2015 roku odbyły się rozgrywki w Piłce Siatkowej Chłopców o Mistrzostwo Dzielnicy Targówek. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksander Delev, Robert Chojecki, Mateusz Partyka, Piotr Kaczyński, Arkadiusz Jakubowski, Mateusz Kalicki, Michał Bogucki, Wiktor Sudyka. W ogólnej klasyfikacji drużyna chłopców zajęła II miejsce.

Opiekunowie - p. Tomasz Czyżkowski, p. Arkadiusz Ząbecki

 

Sukcesy dodatkowe:

1. Teatr i Muzyka

 

  • VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNO-RECYTATORSKI

Wyróżnienie – Martyna Sommer kl. 1cf

Opiekun – p. Małgorzata Wojciechowska

 

  • MIĘDZYSZKOLNE DNI KULTURY 2015

Konkurs recytatorski

III miejsce – Martyna Sommer kl.1cf

Opiekun – p. Małgorzata Wojciechowska

Konkurs tańca soliści

III miejsce – Joanna Gąsior kl.2f

Konkurs tańca zespoły

I miejsce - Julia Stasiek kl. 2b z Sebastianem Frydeckim

 

 


ROK SZKOLNY 2013/2014

Osiągnięcia sportowe

1. TRÓJBÓJ

    Trójbój o Puchar Dyrektora XIII LO im. płk. Leopolda Lisa-Kuli

    I miejsce - drużyna XLVI LO

    w składzie: Marika Frączek IIAN, Bartek Dudziński ID, Jacek Pietrzycki ID oraz Michał Zaczykiewicz ID - zawodnik rezerwowy

    Opiekun - p. P. Karczmarczyk

    Dyplom
    dyplom
    Pobierz
    (149 Kb)

2. BIEGI PRZEŁAJOWE

    INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE O MISTRZOSTWO GMINY TARGÓWEK

    dziewczęta 2000 m - III miejsce - Frączek Marika
    chłopcy 1500 m - I miejsce - Pietrzak Konrad

    Kwalifikacja do Mistrzostw Warszawy w Indywidualnych Biegach Przełajowych: Syka Natalia, Gąsiorek Patrycja, Frączek Marika, Szaturska Ada, Jabłońska Magda, Leśniewicz Natalia, Zych Patrycja, Pietrzak Konrad, Skibiński Damian, Barszcz Kamil, Kończuk Paweł

    Opieka - p. Renata Gołębiowska i p. Beata Papis


    BIEGI PRZEŁAJOWE Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

    II miejsce - Szaturska Adrianna
    III miejsce - Skibiński Damian

    Opieka - p. Agnieszka Gągała

3. PIŁKA KOSZYKOWA

    PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW O MISTRZOSTWO GMINY TARGÓWEK

    II miejsce - drużyna chłopców

    Skład drużyny: Gojtowski Janusz, Aderek Paweł, Rogalski Czarek, Woluch Filip, Gmurczyk Paweł, Pietrzak Konrad, Delev Aleksander, Wilk Hubert, Bogucki Michał, Ledler Kamil, Sudyka Wiktor, Zaczykiewicz Michał, Wielogurski Krzysztof, Serowik Damian, Lipiec Michał

    Opieka - p. Tomasz Czyżkowski i p. Arkadiusz Ząbecki


    PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZAT O MISTRZOSTWO GMINY TARGÓWEK

    II miejsce - drużyna dziewcząt

    Skład drużyny: Malinowska Kinga, Syka Natalia, Golik Karolina, Jasińska Magda, Damaziak Marcela, Sołtysiak Emilia, Dylik Karolina, Zbroch Wiktoria, Jabłońska Magda, Leśniewicz Natalia, Seta Jagoda, Kosmatka Adrianna, Szymańska Natalia, Szaturska Ada

    Opieka - p. Magdalena Królak i p. Agnieszka Gągała

4. PIŁKA RĘCZNA

    MISTRZOSTWA DZIELNICY TARGÓWEK W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

    II miejsce - drużyna dziewcząt

    Skład drużyny: Sokołowska Adrianna If, Szymańska Natalia If, Malinowska Kinga IVan, Dylik Karolina IIIc, Jumerow Aleksandra IIIc, Seta Jagoda IIIanh, Zbroch Wiktoria IIc', Damaziak Marcela Id, Jabłońska Magda Ian, Zielińska Maria Ib', Cichocka Monika IIIb', Sołysiak Emilia If, Molicka Anna IIIanh

    Opieka - p. Renata Gołębiowska, p. Artur Szafraniec

    I miejsce - drużyna chłopców

    Skład drużyny: Krasiewicz Damian, Kaczmarczyk Damian, Wojtkiewicz Tomasz, Dębowski Artur, Wilk Hubert, Ochman Michał, Kuranowski Kacper, Pietrzak Konrad, Florczak Michał, Szczepkowski Michał, Serowik Damian, Delev Aleksander

    Opieka - p. Łukasz Murawski, p. Piotr Kaczmarczyk

MISTRZOSTWA DZIELNICY TARGÓWEK W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

II miejsce drużyna dziewcząt

Skład drużyny: Damaziak Marcela IID, Jabłońska Magda IIAN, Zygocka Monika IIB', Cholewa Izabella ID', Laskowska Miriam IIIF, Harasimiuk Daria IIIF, Szymańska Natalia IIF, Białek Martyna ID', Wojda Weronika IBM, Duży Aleksandra IBM, Seta Jagoda IVANH, Paciorek Anna IIIF, Tarasiuk

Wiktoria ID

Opiekunowie: p. Agnieszka Gągała, p. Łukasz Murawski


5. PIŁKA SIATKOWA

    MISTRZOSTWA DZIELNICY TARGÓWEK W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

    III miejsce - drużyna dziewcząt

    Skład drużyny: Cichocka Monika IIIc', Szaturska Adrianna IIIb', Dylik Karolina IIIc, Zielińska Maria Ib', Szypulska Magda Ib', Stańczak Gabriela Iah, Jabłońska Magda I an, Jasińska Magda Ic, Tuszyńska Magda Ian, Wyleżyńska Katarzyna Ibm

    Opieka - p. Magdalena Królak, p. Renata Gołębiowska

    III miejsce - drużyna chłopców

    Skład drużyny: Pietrzak Konrad IIId, Woluch Filip IIId, Bogucki Michał IIc, Zgryziewicz Mateusz IIId, Kaczyński Piotr Id, Surdyka Wiktor IIc', Dolecki Marcin IIIf, Wudarczyk Rafał IIId, Delev Aleksander IIIanh, Kurawowski Kacper III, Serowik Damian IIIc'

    Opieka - p. Tomasz Czyżkowski, p. Łukasz Murawski


6. PIŁKA NOŻNA

    MISTRZOSTWA DZIELNICY TARGÓWEK W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

    II miejsce - drużyna XLVI LO

    Skład drużyny: Szewczyk Patryk Ibm, Skibiński Damian Ibm, Kuszneruk Paweł IIIc', Wadecki Piotr Id, Buława Mateusz Id, Pióro Norbert Id, Pisarski Piotr IIc, Simborski Mateusz IIc, Motyczyński Mateusz IIc, Kapusta Marcin IIc, Serowik Damian IIc', Marciniak Adrian IIanh, Koniczuk Paweł Id, Lubania Piotr Id, Delev Aleksander IIIanh, Średziński Maciek IIIb', Zaczykiewicz Michał Id, Barszcz Kamil Id.

    Opiekunowie - p. Arkadiusz Ząbecki i p. Tomasz Czyżkowski

7. INNE

    WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

    I miejsce w Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy
    Opieka - katedra nauczycieli WF

Konkursy przedmiotowe

1. Język polski

    XVI OGÓLNOPOLSKI KONKURS KRASOMÓWCZY IM. WOJCIECHA KORFANTEGO

    Kwalifikacja do finału - Katarzyna Jabłońska z kl. II F

    Opiekun - p. Bożena Połacik

    WARSZAWSKI KONKURS WIEDZY O FILMIE

    II miejsce - Adam Łagowski z klasy II c'

    Opiekun - p. Bożena Połacik

    X OGÓLNOPOLSKI KONKURS KRASOMÓWCZY

    Organizator: Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów

    I miejsce - Katarzyna Jabłońska

    wyróżnienie - Julia Leoniak

    opiekun - Łukasz Rokicki

    XIV KONKURS ORTOGRAFICZNY "ORTOGRAFIA NA MEDAL" - ETAP DZIELNICOWY

    Organizator: Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów

    I miejsce - Daria Zawadzka

    opiekun - Łukasz Rokicki

    II miejsce - Zuzanna Glinicka

    opiekun: Bożena Połacik

    XI KONKURS RECYTATORSKIE POLSKIEJ POEZJI PATRIOTYCZNEJ "WITAJ MAJOWA JUTRZENKO"

    III miejsce - Maria Sówka z klasy I f

    Opiekun - p. Maria Cimochowska

2. Religia

    JAN PAWEŁ II - PAPIEŻ DIALOGU

    konkurs recytatorski
    I miejsce - Malwina Wieteska kl. I BM
    opiekun - p. Maria Cimochowska

    konkurs multimedialny
    II miejsce - Magdalena Tyczyńska kl. I BM
    opiekun - p. Maria Cimochowska

    konkurs literacki
    wyróżnienie - Agnieszka Galas kl. I AN
    opiekun - ks. Tomasz Kowalczyk

3. Historia

    OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTIMEDIALNY: "PRZEŻYŁEM, WIDZIAŁEM, TOBIE OPOWIEM, A TY PRZEKAŻ INNYM"

    laureat - Katarzyna Jabłońska kl. II f

    Opiekun - p. Anna Rudzka

    DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY "ŚWIĘTO WOLNOŚCI"

    I miejsce - Sylwia Łukasik kl. IBM
    II miejsce - Agnieszka Galas kl. 1AN

    Opiekun - p. Małgorzata Muter

    V WARSZAWSKI KONKURS HISTORYCZNY "SPORT W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ"

    Kategoria praca literacka

    I miejsce - Agnieszka Galas kl. IAN

    Kategoria prezentacja

    I miejsce - Mateusz Truszkowski kl. I C

    II miejsce - Maciej Pajda kl. I C

    Kategoria praca plastyczna

    I miejsce - Sylwia Nowak kl. III ANH


    Opiekunowie - p. Jolanta Świderska - Kanarek, p. Małgorzata Muter

4. Język Hiszpański

    FESTIWAL PIOSENKI FRANCUSKIEJ I HISZPAŃSKIEJ "SOUS LE DE PARIS.ET DE MADRID"

    I miejsce - Marta Świeca kl. II AH i Michał Wróbel kl. 3 F
    II miejsce - Monika Markowicz kl. II AH

    opiekun - p. Diony Chura Núnez i p. Małgorzata Nogańska

Inne

1. SUKCES JĘZYKOWO - INFORMATYCZNY OLI KRUPY Z KLASY I ANH

    W dniach 7-8 listopada cztery uczennice II anh wzięły udział w warsztatach informatycznych w języku niemieckim. Warunkiem udziału była znajomość tego języka na poziomie B1. W warsztatach "Bildung macht Schule" uczestniczyli też uczniowie z innych szkół w Warszawie i w Gdańsku. Organizator warsztatów - Instytut Goethego - zapewnił komfortowe warunki pracy oraz dużo smacznych posiłków.

    Pierwszego dnia uczestnicy brali udział w zabawach integracyjnych, jednakże drugiego dnia przystąpili już do pracy. W losowo dobranych parach mieli za zadanie przygotować stronę dla niemieckiej Wikipedii o wybranych, ciekawych dla młodzieży miejscach w swoim mieście. Konkurencja była naprawdę duża, gdyż każdy z uczniów miał w sobie mnóstwo kreatywności, dużo zapału i ambicji. Mimo to, to właśnie projekt o Centrum Nauki Kopernik zachwycił jury z Instytutu Goethe'go. Autorki projektu: Ania z warszawskiej szkoły Sióstr Nazaretanek oraz Ola z LXVI Liceum im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie otrzymały nagrodę. Nagrodą są tygodniowe warsztaty w Berlinie ufundowane przez Instytut Goethe'go, na które wkrótce pojadą pod opieką p. Mirosławy Chmielewskiej-Dryszel. W warsztatach berlińskich będą brać udział uczniowie z różnych krajów europejskich, a poświęcone one będą narzędziom organizacji wiedzy w internecie.

    Opieka - p. Mirosława Chmielewska - Dryszel

2. WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE "ŚWIDOMI WYBORU"

    Uczniowie naszej szkoły - Fabia Teodorowicz i Beata Wiśniewska z kl. I c - zostali wyróżnieni w konkursie filmowym "Świadomi Wyboru" organizowanym przez Komendę Stołeczną Policji przy współudziale wojewody mazowieckiego. 28 stycznia 2014 r. odebrali nagrody i wyróżnienia z rąk wicewojewody Dariusza Piątka, Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz zastępcy Komendanta Stołecznego Policji.

    Zapraszamy do odwiedzenia profilu na Facebooku, gdzie znajdą Państwo zdjęcia z uroczystego wręczenia nagród:
    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152202151117369.1073741838.249022132368&type=3

3. KONKURS "WOLNOŚĆ - KOCHAM I ROZUMIEM" W RAMACH MIĘDZYSZKOLNYCH DNI KULTURY 2014

    II miejsce - Patryk Choiński kl. 2 f

    opiekun - p. Małgorzata Nogańska

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

SUKCESY CZARNIECCZYKÓW

 

    GŁÓWNA NAGRODA W KONKURSIE EUROSCOLA - WYJAZD DO STRASBURGA

 

    Dnia 15 maja 2013 r. zostały opublikowane wyniki konkursu Euroscola - konkursu wiedzy o Unii Europejskiej. Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła zajęła 6 miejsce spośród 319 szkół biorących udział w konkursie. Jesteśmy jedyną szkołą w Warszawie, która zakwalifikowała się do nagrody głównej. Jest nią wizyta w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Strasburgu, gdzie odbędzie się spotkanie zwycięzców konkursu Euroscola z całej Unii Europejskiej. Tak więc 14 listopada 2013 r. uczennice klasy I b' oraz I c' (24 osoby wraz z opiekunami) wyjadą do Francji. Przed wyjazdem czeka nas dużo pracy. Będziemy przygotowywali się do udziału w symulowanej sesji plenarnej "prawdziwego" Parlamentu Europejskiego. Podczas wyjazdu na pewno wykorzystamy nasze zdolności językowe w kontaktowaniu się z rówieśnikami z całej Europy. Z niecierpliwością czekamy na ten wyjazd. Z pewnością będzie to dla nas wielkie i niepowtarzalne przeżycie.

    Koordynator konkursu - p. Edyta Gałązka

 

Osiągnięcia sportowe

 

1. Biegi przełajowe

 

    Biegi i Marsze Przełajowe z okazji Święta Niepodległości

    Iwona Malczyk - II miejsce w biegu na 1500 metrów w Biegach i Marszach Przełajowych z okazji Święta Niepodległości zorganizowanych przez Urząd Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy

    Opiekun - Łukasz Murawski

 

2. Koszykówka

 

    Mistrzostwa Dzielnicy Targówek w Piłce Koszykowej

    III miejsce - dziewczęta

    III miejsce - chłopcy

    Opiekunowie - p. Renata Gołębiowska

 

3. Siatkówka

 

    Turniej Piłki Siatkowej- Targówek 2012

    II miejsce - drużyna dziewcząt

    Opiekun - p. Magdalena Królak

 

4. Siatkówka

 

    Mistrzostwa Dzielnicy Targówek

    I miejsce - drużyna dziewcząt

    Skład drużyny: Malinowska Kinga, Kowalczyk Karolina, Cichocka Monika, Chrabąszcz Klaudia, Pogorzelska Wiktoria, Szaturska Adrianna, Gapys Natalia, Dylik Karolina

     Opiekunowie - p. Renata Gołębiowska, p. Magdalena Królak

 


5. Piłka ręczna

 

    Mistrzostwa Dzielnicy Targówek

    I miejsce - dziewczęta

    I miejsce - chłopcy

    Opiekunowie dziewcząt - p. Agnieszka Gągała, p. Renata Gołębiowska, p. Beata Papis

    Opiekunowie chłopców - p. Artur Szafraniec, p. Tomasz Czyżkowski

 

    XLVI Warszawska Olimpiada Młodzieży

    IV miejsce - drużyna dziewcząt

    Skład drużyny: Malinowska Kinga, Dylik Karolina, Ruszczyk Justyna, Pasymowska Monika, Chrabąszcz Klaudia, Cichocka Monika, Kowalczyk Karolina, Seta Jagoda, Pogorzelska Wiktoria, Zbroch Wiktoria, Jumerow Aleksandra

    Opiekunowie - p. Agnieszka Gągała, p. Renata Gołębiowska, p. Beata Papis

 

6. Piłka nożna

 

    Mistrzostwa Dzielnicy Targówek w Piłce Nożnej Chłopców - I miejsce

    1. Konnrad Pietrzak - kl. II d
    2. Aleksander Delev- II anh
    3. Norbert Smoliński - II c'
    4. Kamil Bielecki - II f
    5. Jakub Wieszczyk - II f
    6. Damian Serowik - I c'
    7. Mateusz Motyczyński - I c
    8. Marcin Kapusta - I c
    9. Adrian Marciniak - I anh
    10.Hubert Wilk - II c
    11.Paweł Kuszneruk - II c'
    12.Damian Karasiewicz - II c'
    13.Maciej Średziński - II b'
    14.Mateusz Simborski - I c

    Opiekun Łukasz Murawski

 

7. inne

 

    Rajd "Park Bródnowski - aktywna Edukacja"

    III miejsce - 5 osobowa drużyna (Patrycja Zych II d, Dorota Drzewiecka II d, Aneta Wiśniewska III an, Adam Kudelski I b, Szymon Stawiński)

    Opiekun - p. Agnieszka Gągała

 

Konkursy przedmiotowe

 

1. Język polski

 

    XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS KRASOMÓWCZY IM. WOJCIECHA KORFANTEGO

    I miejsce - Katarzyna Jabłońska kl. I F
    nagroda publiczności - Katarzyna Jabłońska kl. I F

    Opiekun - p. Bożena Połacik

 

    DZIELNICOWY KONKURS LITERACKI "Tacy jak my - niepełnosprawni wśród nas"

    I miejsce - Ola Kamińska kl. 2C
    Opiekun - p. Beata Koralewska


    DZIELNICOWY KONKURS LITERACKI "ZŁOTE PIÓRO"

    Laureat - Olga Kamińska
    Opiekun - p. Beata Koralewska

 


    DZIELNICOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY "MISTRZ ZASAD ORTOGRAFII 2012"

    I miejsce - Joanna Świątek kl. 3C
    III miejsce - Ewa Świerżyńska kl. 2B
    Opiekun - p. Łukasz Rokicki

 


    XIII KONKURS ORTOGRAFICZNY "ORTOGRAFIA NA MEDAL" - ETAP REJONOWY

    III miejsce - Joanna Świątek kl. 3c
    Opiekun - p. Beata Koralewska

 


    MIEDZYSZKOLNY KONKURS "W MOJEJ PIĘKNEJ OJCZYŹNIE - POLSZCZYŹNIE"

    konkurs literacki
    II miejsce - Urszula Kryńska kl. I F
    III miejsce - Olga Kamińska kl. II C

    Konkurs recytatorski
    II miejsce - Katarzyna Jabłońska kl. I F

 

    Opiekun - p. B. Koralewska, B. Połacik, A. Rudzka

 


2. Język niemiecki

 

    WYNIKI 36 OLIMPIADY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

    Do eliminacji okręgowych 36. Olimpiady Języka Niemieckiego zakwalifikowały się cztery osoby:

    1.Samira Ataya 2ANH
    2.Patrycja Godlewska 2 ANH
    3.Graff Tomasz 4 AN
    4.Nguyen Tien Chan 4 AN

    Nauczyciel przygotowujący do olimpiady - Małgorzata Konopacka

 

3. Teatr

 

    MIĘDZYSZKOLNY KONKURS TEATRALNY MASKA IM. PIOTRA GRABOWSKIEGO

    III miejsce - zespół "Trzeci uśmiech Yoricka" za spektakl "Chmury"

    II miejsce - zespół "Drugi uśmiech Yoricka" za przedstawienie "Balladyna 2013"

    Łukasz Kostka - nagrodę aktorską za rolę Strepsjadesa

    Opiekunka artystyczna - p. Małgorzata Wojciechowska - nauczyciel warsztatów teatralnych

    FESTIWAL TEATRALNY ORGANIZOWANY PRZEZ INSTYTUT GOETHEGO

    II miejsce za niemieckojęzyczną adaptację bajki braci Grimm "O siedmiu krukach"

    Opieka nad projektem: p. Mirosława Chmielewska-Dryszel i p. Tatiana Jabłońska

 

4. Muzyka

 

    OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

    Laureaci:

    Anna Karwowska kl. II F

    Michał Wróbel kl. II F

    Adrianna Gorczyńska kl. II F

    Klaudia Pietrucha kl. III F

    SamiraAtaya kl. II ANH

    Opiekun - p. Małgorzata Nogańska

 

    KONKUS FIRMY YAMAHA ORAZ ZESPOŁU LITTLE BREAVER

    laureat - Zuzanna Petrykowska kl. 1 c

    Opiekun - p. Małgorzata Nogańska

    MIEDZYSZKOLNY KONKURS "W MOJEJ PIĘKNEJ OJCZYŹNIE - POLSZCZYŹNIE" - konkurs wokalny

    II miejsce - Patryk Choiński kl. I F

    Opiekun - p. Małgorzata Nogańska

 

5. Historia

 

    OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTIMEDIALNO-PLASTYCZNY "MÓJ LOKALNY BONAPARTE"

    laureat Julia Leoniak kl. II F

    Opiekun - p. Anna Rudzka

 

    VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY "HETMANY"

 

    W kategorii rywalizacja szkół:

    III miejsce:
    Sandra Kalinowska kl. II C
    Wojtek Stankiewicz kl. III ANH
    Bartosz Woźniak kl. I C'

    Opiekun - p. Jolanta Świderska-Kanarek

 

    MIEDZYSZKOLNY KONKURS "W MOJEJ PIĘKNEJ OJCZYŹNIE - POLSZCZYŹNIE" - konkurs plastyczny

    II miejsce - Agata Zawistowska kl. I B
    III miejsce - Marta Stańczyk kl. I F

    Wyróżnienia:
    Adrian Szymanowicz kl. I B Aleksandra Suchecka kl. I B

 

    Opiekun - p. Anna Rudzka