"Klub Inwestora"

POZYTYWISTA ROKU 2011 - WYRÓŻNIENIE DLA XLVI LO

Dnia 25 kwietnia 2012 r. podczas uroczystości wręczenia Nagród Pozytywista Roku nasza placówka otrzymała wyróżnienie w kategorii "Oświata" za zasługi w działalności edukacyjnej i angażowanie się w projekty prorozwojowe młodzieży. Dyplom i piękny medal odebrali w imieniu szkoły uczniowie działający w Klubie Inwestora oraz reprezentanci klas menadżerskich.

Nagroda Pozytywista Roku jest inicjatywą Fundacji Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości "Wokulski". Ma celu uhonorowanie dorobku i wkładu pracy, które służą rozwojowi różnych dziedzin życia, ale też przekładają się na wartość praktyczną dla społeczeństwa. Wyróżnienie nawiązuje do idei pozytywistycznych - pracy organicznej i pracy u podstaw.

Więcej informacji na stronie www.fundacjawokulski.pl

Oto fotograficzna relacja:

"Klub Inwestora"

Dnia 7 października 2011 r. nasza szkoła nawiązała współpracę z Fundacją Rozwoju Regionalnego i Przedsiębiorczości Młodzieży "Staszic". Owocem wspólnych działań jest utworzenie w szkole Klubu Inwestora. Pierwsze spotkanie odbyło się 20 października, kolejne spotkania mają miejsce w czwartki o godz.15.30 ( dwa razy w miesiącu). Zajęcia prowadzi specjalista do spraw inwestowania i przedsiębiorczości - pan Dawid Plotzke. Uczniowie uczestniczący w zajęciach mają możliwość pogłębiania swojej wiedzy na temat biznesu, ekonomii i inwestowania, a wszystko odbywa się pod czujnym pod okiem eksperta.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z opiekunem koła - panią Edytą Gałązką lub wicedyrektorem panią - Małgorzatą Muter.

Zapraszamy do Klubu Inwestora!

Członkowie Klubu Inwestora:
Opiekun: Edyta Gałązka - nauczyciel podstaw przedsiębiorczości