• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

20.05.2021 R. PIKNIK W SZKOLE – PICNIC EN EL COLEGIO

Po długim ciężkim czasie w domu, wreszcie wróciliśmy do szkoły! 20 maja klasa 2AH z inicjatywy nauczyciela hiszpańskiego pana Dioniego w ramach integracji zrobiła całodniowy klasowy piknik na terenie naszej szkoły. Uczniowie integrowali się poprzez edukacyjne gry językowe, rozmawianie i jedzenie na świeżym powietrzu. Każdy przyniósł coś do jedzenia wiec wszyscy mieli swój wkład w ten świetny dzień.

Después de un largo tiempo en casa, ¡finalmente estamos en el colegio! El 20 de mayo, como parte de la integración, la clase 2AH por iniciativa del profesor Diony hicimos un picnic en nuestro colegio. Los alumnos se integraron a través de juegos educativos lingüisticos, hablando y comiendo al aire libre. Todos trajeron algo para comer, entonces todos aportaron en este gran día.