• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

15.11.2021 R BADMINTONOWY SUKCES

Drużyna z 46.LO wystartowała w dzielnicowym etapie WOM w badmintonie zdobywając złoto i srebro. Dziewczęta zajęły 2. miejsce, przegrywając w finale 2:1 z reprezentacją XIII LO. Pierwszy bardzo emocjonujący mecz w tie-breaku 2:1 wygrała Marysia Gała z IIANP. Zosia Bazelczuk II ANP również dzielnie walczyła, ale niestety przegrała. Dlatego o zwycięstwie miał zdecydować debel. W grze podwójnej reprezentantki XIII LO okazały się lepsze. Ale dziewczyny z Czarnieckiego Brawo!!! Chłopcy z Czarnieckiego walczyli w finale z męska ekipą również z XIII LO. Też łatwo nie było i o zwycięstwie zadecydowała dopiero gra podwójna. Trzecioklasista, Mateusz Wilk wygrał swojego singla w pięknej walce. Walczył również Sebastian Ostrowski IANP, ale w grze pojedynczej musiał uznać wyższość rywala. W grze podwójnej reprezentowali szkołę Mateusz Wilk i Kornel Osik IANP. Chłopcy okazali się na szczęście lepsi.

Chłopcy gratulacje!!!. Czarniecki górą!!!Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy.

 

Opiekun – p. M. Nocuła