• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

Comenius w Budapeszcie 25 - 30.03.2011 r.

Uczniowie klasy 3 AN ( Ania Balicka, Sandra Tarasiewicz, Martyna Wiśniewska, Przemek Paszkowski, Alex Schmitz) pod opieką p.Mirosławy Dryszel i Tatiany Jabłońskiej, gościli w Maria Ward Gimnazium w Budapeszcie. Było to kolejne spotkanie szkół partnerskich, uczestniczących w projekcie Comenius.

Młodzież z 4 krajów (Polska, Węgry, Hiszpania, Niemcy) uczestniczyła w warsztatach dotyczących energii odnawialnych, tworzyła koncepcję energii dla szkół, projektowała ulotki oraz gry propagujące ochronę środowiska. Uczniowie wzięli również udział w konkursie fotograficznym "Energetyczny Budapeszt".
Polska grupa stworzyła maskotkę projektu. Jest nią miś z wiatraczkiem - symbol natury z symbolem energii z wiatru.