• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

Spotkanie w Bambergu 18 - 22.10.2010 r.

W dniach 18-22.10.2010 uczniowie klasy 3an pod opieką p. Tatiany Jabłońskiej uczestniczyli w pierwszym spotkaniu szkół partnerskich w Bambergu (Niemcy). Każda ze szkół przygotowała prezentację o energiach odnawialnych. Nasi uczniowie zaprezentowali energię pozyskiwaną z wiatru. Spotkanie miało na celu wzajemne poznanie się, stworzenie koncepcji enegii dla szkół i zwiedzanie zakładów energii odnawialnej w Bambergu i okolicach.