• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

17.09.2014R - PROJEKT „PATRON 2.0”

Warsztat 1

Dnia 17 września odbyły się pierwsze warsztaty w ramach projektu Patron 2.0. Projekt ma na celu stworzenie nowoczesnej instalacji multimedialnej prezentującej patrona naszej szkoły. W warsztatach wzięło udział 20 uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich. Przy wsparciu finansowym Muzeum Historii Polski i Urzędu Dzielnicy Targówek wypełnimy treścią ekrany dotykowe i stworzymy interaktywną instalację promującą ideę i postać Stefana Czarnieckiego. Spotkanie poprowadzili animatorzy, którzy zaprezentowali cele i założenia projektu, podzielili uczniów na grupy i przydzielili zadania. W warsztatach wzięli udział eksperci: historyk, który opowiedział uczniom o patronie i wskazał możliwe kierunki poszukiwań, oraz artystka multimedialna - przedstawiła przykłady instalacji multimedialnych ze sztuki współczesnej. Kolejne spotkanie odbędzie się dnia 25 września. Tym razem uczniowie zwiedzą Muzeum Woli.

Przygotowała – p. Edyta Gałązka