• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

04.03.2015 R. BON TON DLA NASTOLATEK

Podczas Forum Młodzieży (październik 2014) uczennice klasy II b’ wygrały warsztaty prowadzone przez firmę Motywator. Zajęcia savoire-vivre’u: „Bon ton dla nastolatek” odbyły się 4 marca w naszej szkole. Przygotowany specjalnie dla dziewcząt program obejmował: test i omówienie, podstawy zachowania przy przywitaniu, podstawy dress codu w sytuacjach formalnych na podstawie m.in. blogów modowych, zasady dobrego wychowania na imprezach formalnych (od zaproszenia do podziękowania), ćwiczenia: stylizacja codzienna i wyjściowa, przekazanie zasad dotyczących zachowań i stroju preferowanego w szkole. Część teoretyczna i ćwiczenia z pewnością pokazały  młodzieży jak odnaleźć się w życiu codziennym, bez gafy uczestniczyć w wielkiej imprezie, dobrze odnaleźć się w nowej sytuacji np. podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nie zabrakło również dobrej zabawy.

Opieka: p. Edyta Gałązka