• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

16.03.2015 R. MŁODZIEŻOWE ZESPOŁY MUZEALNE

W Muzeum Wojska Polskiego znajduje się największy zbiór broni orientalnej w Polsce. Na dzisiejszych zajęciach młodzież miała okazję trzymać w ręku następujące eksponaty: Buchara (sztylet bojowy) z końca XVIII w. , sztylet handżar z Persji, szablę kaukaską z XVIII w, szablę z Chin z XVII/XVIII w.,oraz miecz chiński z XVII w. Na zdjęciach widzimy młodzież pracującą przy opisywaniu wymienionych powyżej eksponatów muzealnych.

Opieka: p. Edyta Gałązka