• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

21.03.2015 R. Z „ORTOGRAFIĄ NA MEDAL”

W sobotę 21 marca odbyła się uroczysta gala będąca podsumowaniem XV edycji konkursu ortograficznego „Ortografia na medal” organizowanego przez Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Konkurs ten od wielu lat współorganizuje także XLVI Liceum Ogólnokształcące, na terenie którego odbywa się etap dzielnicowy. W tym roku III miejsce zarówno na etapie rejonowym, jak i wojewódzkim zdobyła uczennica klasy Ib Lidia Stefańczuk pokonując uczniów z kilkunastu szkół ponadgimnazjalnych z obszaru Warszawy i województwa mazowieckiego.

Lidii serdecznie gratulujemy wielkiego sukcesu, a pozostałych uczniów zainteresowanych ortografią zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Organizatorzy : p. Magdalena Urwan, p. Łukasz Rokicki