• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

25.03.2015 R. DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

To już 12 edycja programu Dzień Przedsiębiorczości. Projekt znalazł swoje stałe miejsce w kalendarzu naszej szkoły. Również w tym roku 25 marca uczniowie klas o profilu menedżersko-informatycznym - Id i Id’ wzięli udział w jednodniowych praktykach w ramach realizowanego projektu. Dzięki gościnności firm, młodzież ten dzień spędziła w Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji – BRE Ubezpieczenia TUiR, w salonie fryzjersko – kosmetycznym „Uroda”, w firmach: VIA SMS PL, PGNiG, Law and Advice, ROYALMED, CAR-DROOM. Przez kilka godzin pod okiem konsultantów – opiekunów uczniowie mieli możliwość poznania specyfiki wybranego zawodu. Praktyki pomogły młodzieży zweryfikować swoje wyobrażenia o danym zawodzie oraz pozyskać informacje o wymaganym wykształceniu, umiejętnościach i predyspozycjach niezbędnych do jego wykonywania. Praktykanci mogli również przekonać się jak duże znaczeniu mają relacje interpersonalne w dobrym funkcjonowaniu w miejscu pracy. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z odbytych praktyk. Ten jeden dzień w firmie zapewne znajdzie odzwierciedlenie w świadomym planowaniu dalszej ścieżki edukacyjnej i drogi zawodowej.

Szkolny koordynator Dnia Przedsiębiorczości: p. Edyta Gałązka