• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

31.03.2015 R DZIEŃ OTWARTY W XLVI LO

We wtorek 31 marca 2015 r. XLVI LO gościło w swoich murach gimnazjalistów z warszawskich i podwarszawskich gimnazjów. Celem spotkania było zapoznanie młodzieży z ofertą edukacyjną szkoły w roku 2015/2016. Dodatkowo była to sposobność do zaprezentowania możliwości i osiągnięć naszych licealistów. Dzień otwarty cieszył się dużym zainteresowaniem młodzieży i ich rodziców.