• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

15-23.03.2021 R. LEKCJE MUZEALNE ONLINE

Klasa 1 anp, 1bp i uczniowie realizujący nauczanie indywidualne w miesiącu marcu uczestniczyli w lekcjach muzealnych online prowadzonych w Państwowym Muzeum na Majdanku. Zajęcia zrealizowane zostały za pomocą jednej z platform internetowych (zoom) i dotyczyły historii obozu na Majdanku. Spotkanie z pracownikami muzeum pozwoliło poznać szereg zagadnień związanych z historią byłego obozu oraz z losami osób w nim osadzonych, jak na przykład związanej z Warszawą p. Haliny Birenbaum.

Spotkanie było bardzo interesujące.

Koordynator – M. Muter